Напишіть нам

ЯК НАС ЗНАЙТИ:

Наша адреса

43005  м. Луцьк
вул. Привокзальна, 13-а
  телефон (0332) 23-45-91

invasportvolyn@gmail.com

Address

13-a Pryvokzalna st.
Lutsk, Volyn, 43005
tel.+380332 234591

sportcentr@meta.ua

НАШІ ДРУЗІ І ПАРТНЕРИ:

Про нас в інтернеті:

Обмін посиланнями: наша кнопка 88х31

 

Ми раді друзям і партнерам, відкриті для обміну посиланнями! Скопіюйте код посилання і поставте нашу кнопку (88х31) на свій сайт, в обмін ми поставимо Вашу на наш у розділ "Наші друзі і партнери"
– надішліть на нашу пошту invasportvolyn@gmail.com HTML-код Вашого посилання або Ваш банер (в jpg, png, gif) і ссилку на Ваш сайт.  

Центр інвалідного спорту Волині

<a href="http://invasport.yolasite.com"><img src="http://invasport.yolasite.com/resources/volyninva88x31.gif"  alt="Центр інвалідного спорту Волині" width="88" height="31" border="0" align="left"></a>

НКСІУ розпочинає спеціальну програму для воїнів АТО

Національний комітет спорту інвалідів України, Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт" розпочинають Програму по залученню до занять фізичною культурою, спортом та фізкультурно-спортивною реабілітацією воїнів, які отримали поранення під час військових дій в зоні проведення АТО. Заняття фізичною культурою та спортом підвищують адаптацію інвалідів до змінених умов життя, сприяють розвитку координації діяльності усіх систем організму, повертають людям відчуття соціальної повноцінності. Відкриті гарячі лінії для надання вичерпної інформації щодо можливості займатися фізичною культурою, спортом та фізкультурно-спортивною реабілітацією за місцем проживання особам з обмеженими фізичними можливостями, які отримали поранення під час військових дій в зоні проведення АТО, та проведення попередньої класифікації щодо можливості занять паралімпійськими видами спорту.

 • з питань внесення осіб до бази даних
  - Пустовіт Ірина Олександрівна - державний тренер Українського центру ФКСІУ "Інваспорт",
  тел. (044) 289-35-59;
 • для отримання інформації щодо регіональних установ з фізичної культури і спорту "Інваспорт"
  - Бурий Ігор Миколайович - заступник начальника Українського центру ФКСІУ "Інваспорт",
  тел. (044) 289-35-30;
 • з питань фізкультурно-спортивної реабілітації
  - Калініна Нонна Львівна - головний спеціаліст відділу міжнародних зв'язків та фізкультурно-спортивної і реабілітаційної роботи НКСІУ "Інваспорт",
  тел. (044) 289-43-30.
Марш Миру Представники Національної Асамблеї інвалідів України та Національних паралімпійського та дефлімпійського комітетів України, близько 3 тисяч людей із обмеженими можливостями з усіх регіонів України пройшли по Хрещатику, щоб привернути увагу влади до проблем бійців, які стали інвалідами на війні на Донбасі, та та закликали поранених військових не падати духом.  27.09.2014

Третього грудня — Міжнародний день інвалідів

Святкування цього дня має привернути увагу громадськості до проблем інвалідів, захисту їхньої гідності, прав і благополуччя. Кількість інвалідів в Україні сягає 2,6 млн, або 5%  населення. І це проблема не лише України. Нині у світі налічується 650 млн інвалідів, 80 % яких проживає в країнах, що розвиваються, тобто бідних. Отож бідність та інвалідність нерозривно пов’язані між собою. 
Чи дає змогу наше законодавство працевлаштуватися інвалідам? Теоретично — дає. Але кількість працюючих інвалідів в Україні становить усього 1,6 % серед усіх працюючих в державі тобто з кожних 100 інвалідів працює всього шість осіб. Пенсія з інвалідності в Україні дорівнює мінімальній пенсії за віком.
На початку XXI століття залишати таку значну частину населення земної кулі за межами суспільства — це не просто трагедія, а злочин.
Яндекс.Метрика
 

Make a free website with Yola