Шевчик Анатолій Васильович

Народився 27 лютого 1984 року в селі Датинь Ратнівського району Волинської області.
Освіта вища. Закінчив Луцький інститут розвитку людини університету ”Україна” за спеціальностями: правознавство; фізичне виховання і спорт. 

Футбол, наслідки ДЦП. 

Заслужений майстер спорту України, член збірної команди України з футболу з наслідками ДЦП
Дворазовий чемпіон Паралімпійських ігор (2004, 2008 рр.), чемпіон Всесвітніх ігор ДЦП (2005 р.), дворазовий чемпіон Європи (2006, 2010 рр.), дворазовий бронзовий призер чемпіонатів світу (2007, 2011 рр.). Багаторазовий призер чемпіонатів України.  

Нагороджений:  Почесною грамотою Кабінету Міністрів України;  Почесною грамотою Верховної Ради України;  Орденом “За заслуги” І ступеня; Орденом “За заслуги” ІІ ступеня;  Орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.

Тренер-викладач: 
Тимофеєв Ю.В. - Заслужений  тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

Гетун Олексій Миколайович

Народився 22 березня 1982 року в селі Острожець Млинівського району Рівненської області. 
Освіта вища. Закінчив Рівненський інститут слов’янознавства Київського славістичного університету за спеціальністю менеджмент організацій (митної справи). 

Футбол, наслідки ДЦП. 

Майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України з футболу з наслідками ДЦП

Дворазовий чемпіон Європи (2006, 2010 рр.), 

Дворазовий бронзовий призер чемпіонатів світу (2007, 2011 рр.).

Багаторазовий призер чемпіонатів України. 

Нагороджений: Орденом “За заслуги” ІІІ ступеня.

Тренери-викладачі: 

Болотін В.М. – Заслужений тренер України, 

Тимофеєв Ю.В. – Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України.

Костюк Юрій Ілліч

 

Народився 10.02.1977 року в
м. Луцьк Волинської обл.

Заслужений майстер спорту України з лижних гонок та біатлону. 

Освіта вища. Закінчив Луцький інститут розвитку людини університету ”Україна” за спеціальністю “Фізична реабілітація”.

Займається лижними гонками та біатлоном у Волинському облцентрі “Інваспорт”

В 17 років отримав важку травму хребта. Куля потрапила у хребет, і лікарям не вдалося її вилучити. Рік пролежав нерухомо. Щоб не бути тягарем старенькій матері в селі влаштувався в будинок для престарілих в м. Луцьку. Там і знайшли молодого юнака в інвалідному візку працівники Волинського обласного центру спорту інвалідів “Інваспорт”, запропонувавши йому займатися спортом. Юрій охоче погодився.

Почавши займатись різними видами спорту (пауерліфтингом, спортивним орієнтуванням, настільним тенісом), він просто ними захоплюється! Багато часу приділяє загальній фізичній підготовці. Регулярно бере участь в різних змаганнях та спортивних заходах серед інвалідів Волині. Виконує норматив кандидата у Майстри спорту України з пауерліфтингу. А після Паралімпійських ігор 1998 року в Нагано захоплюється лижним спортом.

Юрій впевнений, що тільки через біль, страждання, через “не можу” підкорюються справжні висоти. Він примушує себе доводити розпочату справу до переможного результату, не зупинятися, навіть коли здається, що уже все – кінець і нічого з цього нічого не вийде.

У 2000 році Юрій поступив на навчання до Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна” на факультет “Фізична реабілітація”. У 2001 році виконав норматив Майстра спорту міжнародного класу з біатлону, ставши срібним призером Кубка світу з біатлону в Солт-Лейк-Сіті (США).

Фіналіст VІІІ зимових Паралімпійських Ігор у Солт-Лейк-Сіті, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів, кубків світу та Європи з лижних гонок і біатлону періоду 2002-2005 років.

Саме Паралімпіада-2006 стала доленосною для Юри. Він вперто йшов до перемоги, долаючи на своєму шляху всі труднощі і перешкоди. І така впертість виявилась правильною тактикою цього наполегливого спортсмена: він - чемпіон, срібний та бронзовий призер з лижних гонок та срібний призер з біатлону ІХ зимових Паралімпійських ігор 2006 року м. Турин (Італія).

По завершенню Ігор наполегливо тренується, і вже в передпаралімпійське міжсезоння удосконалює власну майстерність: срібний призер кубку світу-2007 з лижних гонок, чемпіон, дворазовий срібний і бронзовий призер з біатлону та триразовий срібний і триразовий бронзовий призер з лижних гонок кубку світу 2008 року серед спортсменів–інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату; бронзовий призер з біатлону (довга дистанція) кубку світу 2009 року м. Сьюсьоен (Норвегія), дворазовий бронзовий призер з лижних гонок та біатлону (естафета, гонка переслідування) чемпіонату світу 2009 року у м. Вуокатті (Фінляндія).

Нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня (2006 рік).

Тренери: Ворчак М.В., Казаков В.М

 

Батенкова-Бауман Юлія Вікторівна

 

Народилася 20.09.1983 року в
м. Ковель Волинської обл.

Майстер спорту України міжнародного класу з лижних гонок та біатлону (2005 рік, 2006 рік). Спортсменка з ураженням опорно-рухового апарату. В 1991 р. внаслідок автокатастрофи мала травму – ампутацію правої руки.

Займається лижними гонками та біатлоном у Волинському облцентрі “Інваспорт”

Свій майбутній стрімкий ріст у паралімпійському спорті розпочала з занять легкою атлетикою в секції Волинського обласного центру “Інваспорт”. Неодноразовий чемпіон України з легкої атлетики на бігових дистанціях 400м і 1500 м. З 2004 року почала займатися зимовими видами спорту, які її захопили різноманітністю тренувань та високими вимогами до здобуття результатів. Спортсменка впевнено крок за кроком виборювала своє місце у національній паралімпійський збірній команді України з зимових видів спорту: вперше взяла участь та стала призером на різноманітних етапах кубків світу з лижних гонок сезону 2004-2005 років.

Дебютувавши у Паралімпіаді-2006, вона стала срібною та триразовою бронзовою призеркою з лижних гонок та срібною призеркою з біатлону ІХ зимових Паралімпійських ігор 2006 року у м. Турин (Італія).

Після Паралімпіади-2006 активно готується до наступних Ігор. І в передпаралімпійське міжсезоння досягає значних успіхів як в лижних гонках, так і в біатлоні. Вона - чемпіонка, срібна і бронзова призерка з лижних гонок та срібна призерка з біатлону кубку світу 2007 року; чемпіонка, срібна і триразова бронзова призерка з лижних гонок та біатлону кубку світу 2008 року серед спортсменів-інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату; чемпіонка і срібна призерка з лижних гонок кубку світу 2009 року м. Сьюсьоен (Норвегія); чемпіонка (довга дистанція) і дворазова срібна призерка (естафета, середня дистанція) з лижних гонок чемпіонату світу 2009 року з лижних гонок та біатлону у м. Вуокатті (Фінляндія).

На землі володарки Паралімпіади-2010 Юля проявила всю силу духу і досягла високих результатів: срібна призерка (довга дистанція) лижні гонки і срібна призерка з біатлону Фіналу кубку світу 2009 року з лижних гонок та біатлону у м. Маунт Вашингтон (Канада); чемпіонка (середня дистанція) з лижних гонок і срібна та бронзова призерка з біатлону кубку світу 2009 року у м.Вістлер (Канада).

Нагороджена орденом княгині Ольги III ступеня (2006 рік).

Тренер: Сторожок В.П.


 

Богдана Караванська

24-літня Богдана Караванська з Луцька – майстер спорту міжнародного класу з пауерліфтингу (жим штанги лежачи),
багаторазова призерка чемпіонатів України,
срібна призерка чемпіонату світу серед юніорів з ураженням опорно-рухового апарату,
краща спортсменка України 2009 року з пауерліфтингу,
триразова бронзова призерка кубків світу з лижних гонок та біатлону,
срібна призерка чемпіонату Європи з волейболу сидячи.

Богдана Караванська з Луцька
 
 
Яндекс.Метрика
Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a free website with Yola