В І Д З Н А К И
спортсменів і тренерів Інваспорту Волинської області державними нагородами

Орден князя Ярослава Мудрого У ступеня:

  1. Тимофеєв Юрій Васильович  (тренер, футбол ДЦП) 2012р.

Орден "За заслуги" І ступеня:

  1. Тимофеєв Юрій Васильович   (тренер, футбол ДЦП) 2008р.
  2. Шевчик Анатолій Васильович (футбол ДЦП) 2012р.

Орден "За заслуги" ІІ ступеня:

  1. Розтока Андрій Вячеславович  (футбол ДЦП) 2004р.
  2. Тимофеєв Юрій Васильович    (тренер, футбол ДЦП) 2004р
  3. Шевчик Анатолій Васильович   (футбол ДЦП) 2008р.
  4. Костюк Юрій Ілліч  (лижні гонки, біатлон, УОРА) 2010р.

Орден "За заслуги" ІІІ ступеня:

  1. Жучинін Євген Вікторович              (футбол ДЦП) 2000р.
  2. Литвиненко Ігор Васильович           (футбол ДЦП) 2000р.
  3. Новопольцев Валерій Анатолійович (футбол ДЦП) 2000р.
  4. Розтока Андрій Вячеславович          (футбол ДЦП) 2000р.
  5. Тимофеєв Юрій Васильови (тренер, футбол ДЦП) 2000р.
  6. Шевчик Анатолій Васильович          (футбол ДЦП) 2004р.
  7. Костюк Юрій Ілліч                  (лижні гонки УОРА) 2006р
  8. Гетун Олексій Миколайович            (футбол ДЦП) 2012р.
  9. Яценко Світлана Миколаївна                                                                         (стрільба кульова вади слуху) 2013р.

Орден "За мужність"  II - ІІІ ступеня:

      1. Колодій Олександр Ярославович

                        (стрільба кульова, вади слуху) 2009р., 2013р.

 

Орден "Княгині Ольги" I - ІІ ступеня:

  1. Батенкова Юлія Володимирівна                                                                                (біатлон УОРА) 2010р., 2014р.

 

Орден "Княгині Ольги" ІІІ ступеня:

     1. Солярук Юлія Володимирівна        (волейбол вади слуху) 

     2. Батенкова Юлія Володимирівна     (біатлон УОРА) 2006р.

     3. Свереда Вікторія Володимирівна 

                         (тренер, стрільба кульова вади слуху) 2013р.

 

Орден Данила Галицького

  1. Платонов Олександр Васильович (тренер, стрільба) 2009р.



Медаль "За працю та звитягу":

  1. Розтока Андрій Вячеславович           (футбол ДЦП)
  2. Костюк Юрій Ілліч                           (лижні гонки УОРА)
  3. Новопольцев Валерій Анатолійович  (футбол ДЦП)
  4. Дружинович Валерій Павлович                                                                 (тренер,біатлон, лижні гонки УОРА)
  5. Платонов Олександр Васильови                                                               (тренер, стрільба кульова, вади слуху) 2013р.

Почесна грамота Верховної Ради України
з відзнакою:

  1. Розтока Андрій Вячеславович        (футбол ДЦП)
  2. Шевчик Анатолій Васильович        (футбол ДЦП)
 

Волинські спортсмени
на літніх Паралімпійських іграх

ХІ літні Паралімпійські ігри
2000 р., м. Сідней, Австралія

     2 місце –  (футбол, наслідки ДЦП)

  • Жучинін  Євген,
  • Литвиненко  Ігор, 
  • Новопольцев  Валерій, 
  • Розтока  Андрій.

ХІІ літні Паралімпійські ігри
2004 р., м. Афіни, Греція

   1 місце  –  (футбол, наслідки ДЦП)

  • Розтока Андрій,
  • Шевчик Анатолій. 

ХІІІ літні Паралімпійські ігри
2008 р.,  м. Пекін, Китай


1 місце  –  (футбол, наслідки ДЦП)

  • Шевчик Анатолій; 

6 місце – (пауерліфтинг, ураження ОРА)

  • Гедіан Світлана

ХІV літні Паралімпійські ігри
2012 р.,  м.
Лондон, Великобританія


     2 місце  –  (футбол, наслідки ДЦП)
  • Шевчик Анатолій
  • Гетун Олексій
Untitled Document

Майстри спорту України у Волинській області

Прізвище, ім'я, по батькові

Дата
народження

Вид спорту

Тренер-викладач

Дата
присвоєння

Наказ

1

Прищепа Андрій Ростиславич

 

футбол

 

1999

 

2

Балейко Володимир Федорович

1983

легка атлетика

Козлович О.Є.

12.09.2000

1717

3

Сундієв Олексій Вікторович

1975

фехтування

Гоменюк Б.К., Яновський Г.Е.

06.10.2003

2595

4

Курило Мар'яна Сергіївна

1989

плавання

Алфьоров С.О.

10.11.2004

3411

5

Харчук Ірина

1988

пауерліфтинг

Хом'як О.В.

08.11.2006

3779

6

Гречко Анатолій Миколайович

1968

пауерліфтинг

Хом'як О.В.

08.11.2006

3779

7

Гречко Вадим Анатолійович

1990

пауерліфтинг

Хом’як О.В., Горошко В.П.

18.05.2007

1717

8

Колодій Олександр Ярославович

1986

стрільба кульова

Платонов О.В.

18.05.2007

1717

9

Герцаг Юрій

1987

паерліфтинг

Дружинович В.П.

14.12.2007

4901

10

Караванська Богдана Володимирівна

1993

пауерліфтинг

Дружинович В.П.

10.11.2009

3955

11

Гудько Жанна Григорівна

1983

стрільба кульова

Платонов О.В., Свереда В.В.

15.12.2009

4355

Майстри спорту України міжнародного класу у Волинській області

1.

Жучинін Євген Вікторович

 

футбол

Тимофеєв Ю.В.

1998

 

2.

Новопольцев Валерій

 

футбол

Тимофеєв Ю.В.

1998

 

3.

Розтока Андрій Вячеславович

 

футбол

Тимофеєв Ю.В.

1998

 

4.

Литвиненко Ігор Васильович

 

футбол

Тимофеєв Ю.В.

1999

 

5.

Костюк Юрій Ілліч

1977

біатлон

Гащин В.Д., Стефанидин О.М.

06.01.2001

1652

6.

Свередюк Інна Петрівна

1977

пауерліфтинг

Дружинович В.П..

08.11.2001

3238

7.

Черняк Дмитро Віталійович

1978

футбол

Тимофєєв Ю.В.

08.11.2001

3238

8.

Костюк Юрій Ілліч

1977

лижні гонки

Гащин В.Д., Стефанишин О.М.

08.07.2002

1490

9.

Медведюк Анатолій Адамович

1977

футбол (ампутанти)

Болотін В.М.

24.11.2003

3016

10.

Шевчик Анатолій Васильович

1984

футбол (ДПЦ)

Нирко М.П., Овчаренко С.В.

10.11.2004

3412

11.

Батенкова Юлія Володимирівна

1983

біатлон

Дружинович В.П.

14.05.2005

266

12.

Сундієв Олексій Вікторович

1975

фехтування на візках

 

2006

 

13.

Батенкова Юлія Володимирівна

1983

лижні гонки

Дружинович В.П., Сторожук

16.06.2006

2024

14.

Гетун Олексій Миколайович

1982

футбол (ДЦП)

Тимофєєв Ю.В.

18.09.2006

3165

15.

Гречко Анатолій Миколайович

1968

пауерліфтинг

Хом'як О.В.

13.12.2006

4211

16.

Колодій Олександр Ярославович

1986

стрільба кульова

Платонов О.В.

13.11.2007

4061

17.

Гречко Вадим Анатолійович

1990

пауерліфтинг

Хом’як О.В., Горошко В.П.

29.08.2008

3577

18.

Караванська Богдана Володимирівна

1993

пауерліфтинг

Дружинович В.П.

09.07.2010

2186

19.

Солярук Юлія Володимирівна

 

волейбол

Гоменюк Б.К.

 

 

 

 
 
Яндекс.Метрика
Оперативна розробка вебсайтів
 
Make a Free Website with Yola.