Костюк Юрій Ілліч

 Народився 10 лютого 1977 року. Заслужений майстер спорту України з лижних гонок та біатлону (2001 рік, 2002 рік). Фіналіст VIII зимових Паралімпійських Ігор у Солт-Лейк-Сіті, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів, кубків світу та Європи з лижних гонок і біатлону періоду 2002-2005 років. Срібний призер кубку світу - 2007 з лижних гонок, чемпіон, дворазовий срібний і бронзовий призер з біатлону та триразовий срібний і триразовий бронзовий призер з лижних гонок кубку світу 2008 року серед спортсменів-інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату; бронзовий призер з біатлону (довга дистанція) кубку світу 2009 року м. Сьюсьоен (Норвегія), дворазовий бронзовий призер з лижних гонок та біатлону (естафета, гонка переслідування) чемпіонату світу 2009 року у Вуокатті (Фінляндія).

Нагороджений орденом "За заслуги" III ступеня (2006 рік).

 

Нині у центрі інвалідного спорту Волині працює два тренери, ще вісім штатних одиниць є в ОДЮСШ для інвалідів. Проте переважно у волинському «Інваспорті» працюють люди пенсійного або передпенсійного віку. Бажаючих продовжувати справу серед молоді знайти важко.

Потрапити до хорошого тренера проблематично. Бо дуже важливо, аби він не просто був гарним фахівцем, а й щиро любив інваліда, з яким працює. Якщо будеш ставитись до своїх підопічних формально, вони це одразу відчують і закриються. Дехто навіть не може дивитися наші змагання. А ми ставимося до своїх підопічних як до рівних. Ми ніколи не називаємо їх інвалідами – вони у нас спортсмени.

Тимофеєв Юрій Васильович

ТРЕНЕР ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЮСШ ІНВАЛІДІВ ЦЕНТРУ ІНВАЛІДНОГО СПОРТУ ВОЛИНІ
Юрій Васильович Тимофеєв народився 10 квітня 1944 року в м. Ковель, Волинської області.

Після закінчення активних виступів у футбольних команд працював тренером з футболу в Обласній ДЮСШ.
З 1994 року
і по цей час очолює футбольну команду з порушенням опорно-рухового апарату в Центрі інвалідного спорту Волині, обласна команда - багаторазовий призер Чемпіонату України. За цей час підготовлено 3 заслужених майстра спорту по футболу серед інвалідів ДЦП, 4 майстри спорту міжнародного класу, волинські футболісти щороку присутні в національній параолімпійській збірній України по футболу.
Старший тренер штатної збірної команди України з футболу ДПЦ.
Особистий тренер срібних призерів Паралімпійських ігор з футболу Олексія Гетуна, Анатолія Шевчика
Заслужений тренер України.
Заслужений працівник фізичної культури і спорту.
Повний кавалер трьох ступенів ордену „За заслуги”.
Кавалер  орденa князя Ярослава Мудрого IV i V ступеня.

 

Болотін В’ячеслав Михайлович

ТРЕНЕР ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЮСШ ІНВАЛІДІВ ЦЕНТРУ ІНВАЛІДНОГО СПОРТУ ВОЛИНІ


Заслужений тренер України.

 
 
 
 
Яндекс.Метрика
Оперативна розробка вебсайтів
 

Make a free website with Yola